Rodinné právo

Asi najčastejšie využívané je u nás rodinné právo. Rozvodov pribúda a manželia sa neraz súdia o majetok, výživné, alebo starostlivosť o deti. Mať dobrého a schopného právnika pri procese zverenia detí do rúk rodiča je dôležité a neraz kľúčové. Právnik Bratislava podá pomocnú ruku pri vypracovaní návrhov o starostlivosti o dieťa, zabezpečí poradenstvo pri úprave styku rodiča s dieťaťom, zastúpi v sporoch pred súdom o výživné a pod. V rodinnom práve sa odrazí potreba právneho zástupcu, ak chcete mať zverené dieťa do svojej starostlivosti.

právo

Každý rodič, ktorý sa súdi o deti či o majetok, to veľmi dobre vie. Nie je to len o materiálnych veciach, ale hlavne o budúcnosti pre vaše ratolesti a takáto udalosť, ako rozvrat v rodine, sa nezaobíde bez právnej formy a pomoci. Využite preto kvalitné služby právnika a nenechajte si vziať, čo je vaše. Profesionálna právna pomoc je všetko čo k tomu potrebujete. Konzultácia nestojí nič, ako si mnohí ľudia myslia, a často je zdarma.

Pracovné právo

Deje sa to na dennom poriadku a nie je pravdou, že s tým nič neurobíte. Reč je o diskriminácii na pracovisku, o sexuálnom obťažovaní, o obmedzovaní práv zamestnanca zo strany zamestnávateľa a ďalších príkladov „zo života“ by sme mohli menovať. Prepustili vás zo zamestnania zo dňa na deň bez porušenia pravidiel? Máte nárok na odstupné aj na právnika. Taktiež často u zamestnávateľov a menších firiem dochádza k porušovaniu pracovných zmlúv.

právnik

V zmluve síce máte fixný plat, ale nikdy ste ho reálne nevideli? Aj to je dôvod, prečo vyhľadať právnika. Postaví sa za vás a za vaše práva, ktoré boli zo strany zamestnávateľa porušené, a sú neustále porušované. Ak ste sa stali obeťou obťažovania, nebodaj rasovej alebo etnickej diskriminácie, je to varovný signál. Signál, že na vašom pracovisku dochádza k porušovaniu práv. Nie je titiž košér a nemalo by to byť považované za niečo normálne, ak k takýmto prípadom dochádza. Postavte sa za seba lebo aj vy máte nárok na spravodlivosť a spravodlivé riešenie.