Sú dve izby, bez ktorých by domácnosť jednoznačne nebola domácnosťou. Tou prvou je kuchyňa, v ktorej sa pripravujú všetky chutné dobroty, koláče a taktiež aj napríklad vianočná večera. Tou ďalšou je jednoznačne kúpeľňa. Ak niečo v posledných rokoch skutočne vniklo do trendov, tak je to spojená toaleta s hlavnou kúpeľňou. Hoci jej ľudia neprikladajú veľký význam, viete si predstaviť život bez nej? Určite nie. Práve kúpeľňa je predsa miestnosť, v ktorej väčšina z nás trávi skutočne najviac času.

 zašlá koupelna

Otázka, čo by skutočne v kúpeľni nemalo chýbať je trošku zvláštna a možno priam kontraproduktívna, nemyslíte? Je to, ako keby sme vraveli žene, čo nesmie chýbať v jej kozmetickej taštičke. No napriek tomu existuje niekoľko vecí, na ktoré by ste pri zariaďovaní kúpeľne nemali nikdy zabúdať.

 

Odkladací priestor

Kam inam by ste dávali všetky veci, ktoré nemôžete mať len tak porozkladané po umývadle? Kúpeľňová krinka vo vašej domácnosti nemôže chýbať. Je to dôležitá súčasť takmer každej jednej izby vo vašom dome, takže by nemala chýbať ani v tejto miestnosti, nemyslíte? Okrem toho, každá jedna žena vie, že bez niektorých vecí by sa určite neobišla, no nechce ich mať len tak vystavené, aj na to je dobré mať veľa a naozaj veľa odkladacieho priestoru.

 kohoutky v koupelně

Miesto na uteráky

Asi nechcete dávať uteráky neustále na radiatory a na sušiak na prádlo, no nie? Preto úplne stačí, keď si necháte namontovať stojan na uteráky. Nechajte si ich namonovať na stenu, aby vám nezaberali príliš veľa miesta. No nie je nič lepšie, ako mať uteráky presne tam, kam patria. Nie je príjemné, keď má všetko svoje vlastné miesto?

 

Kôš na prádlo

Čo by ste si bez neho počali? Nikdy naň nezabúdajte, veď práve to vás môže zachrániť od neželaného neporiadku. Nie je nič lepšie, ako mať po ruke miesto, kde hodíte špinavé ponožky alebo tričko, ktoré ste si zamazali od čokolády. Nepodceňujte bežné veci.