Bizarné kluby či spolky sú väčšinou hermeticky uzavreté pred verejnosťou, no aj keď o nich nevieme, existujú a vykonávajú činnosť pre nás často nepochopiteľnú.
 
lano

7
Supertajnýspolok s číslom sedem v názve existuje a svoju činnosť prevádzkuje na univerzite vo Virgínii. V jeho znaku je okrem čísla sedem aj znak nekonečna, alfa a omega. Zaoberajú sa ušľachtilou činnosťou, ktorá sa zameriava na číslo sedem. Tak napríklad založili fond, z ktorého chcú financovať vzdelanie pre študentov a dokonca darovali peniaze na výstavbu fontány v sume 77 777 dolárov. Tento spolok je veľmi štedrý, hoci prečo investuje svoje peniaze do rôznych projektov, nevie nik, ale to, že sedmička funguje aj u nich, teší každého.

objezd
 
UKRAS
Nie všetky kluby a spolky treba brať veľmi vážne. Jedným z príkladov je spolok UKRAS z Veľkej Británie, ktorý si vzal pod patronát všetky kruhové objazdy v krajine a stará sa o nich, aby boli čo najkrajšie. Dokonca aj udeľuje ceny a pritom sa snaží presadiť ich na miestach, kde sa to len trocha dá. Podľa ich názoru by kruhový objazd mal spríjemňovať nezáživnú asfaltovú cestu, pretože je súčasťou dopravy a na to chce využiť aj umelecké diela. V roku 2003 spoločnosť dokonca vydala kalendár, v ktorom boli uverejnené najkrajšie kruhové objazdy.
 
DUAS
Skratka zahŕňa výrazy Durham Univerzity Assassins Society, ale nejde o nič vážne. Je to spolok študentov, ktorí vymýšľajú v svojom voľnom čase rôzne záludné hry, pri ktorých dokonca medzi sebou bojujú aj nožíkmi, ale tie sú len z kartóna.Vymysleli aj zvláštne ceny, ktoré udeľujú za morbídne použitie poézie alebo sa venujú tvoreniu hrôzostrašných hier či takých, ktoré sa tak len tvária.
 
Asociácia mŕtvych ľudí
Nemusíte sa báť, spolok netvoria zombíci, ale živí ľudia. Založil ho Lal Bihari, ktorý keď prišiel do banky požiadať o pôžičku zistil, že je vlastne mŕtvy. Na svedomí to má jeho strýko, ktorý chcel zedeiť pôdu a tak sa rozhodol, že ho dá vyhlásiť za mŕtveho. Lalovi trvalo 18rokov, kým ho opäť uznali za živého. A keďže sa stretol s viacerými ľuďmi s podobným osudom, založili spolok, ktorého činnosťou je ich formálny návrat medzi živých.

čepel
 
Dobrý život, dobrá smrť
V roku 1980 vznikla organizácia Hemlock Society, ktorá podporuje snahu ľudí dobrovoľne skoncovať so svojim životom. Regule aj členovia sú tajné, oficiálne sa žiadne samvraždy v spolku nepodporujú, ale neoficiálne sú členovia klubu úspešnejší samovrahovia ako ostatní.