Pozeráte na internete cenu krtkovania, a ste prekvapený že vás táto služba môže vyjsť poriadne draho? Máte pravdu môže. My v AB-krtkovanie to vieme tiež. Preto sa snažíme byť najlacnejší a zároveň si udržať kvalitu služieb, ktoré poskytujeme. Naša firma poskytuje svoje čistiace služby na západnom Slovensku a môžeme povedať, že široko ďaleko sme najlacnejší. Napriek tomu našu prácu si urobíme vždy kvalitne a odborne. Máme pracovníkov s dlhodobými skúsenosťami a prvotriednu techniku, s ktorou pracujeme. Taktiež množstvo spokojných zákazníkov.

výlevka

Od druhých sa odlišujeme tým, že si neúčtujeme žiadne skryté poplatky, ale len cenu služby, ktorú sme vykonali, na ktorej sa prvotne s vami dohodneme. Dokonca si neúčtujeme ani výjazd do ktoréhokoľvek mesta. Čo vám taktiež ušetri veľa na vašich nákladoch. Ak je potrebné čistenie kanalizácie, pretože je niečím upchatá, alebo je dlhodobo nečistená, bohužiaľ tam sa šetriť nedá. Kanalizácia musí byť totižto priechodná, inak vám môže neskôr spôsobiť veľmi veľké problémy a potom by ste dali aj celé bohatstvo za to, len aby vám pomohol niekto problém odstrániť. V rámci krtkovania alebo čistenia kanalizácie môže dôjsť k dvom čisteniam. Jedným je klasické krtkovanie, kedy sa za pomoci elektromotora vibruje oceľová struna, ktorá uvoľňuje nánosy vo vašej kanalizácii. Druhým typom je vysokotlakové čistenie, ktoré sa najčastejšie používa pri väčšom znečistení. Toto čistenie sa vykonáva vysokotlakovým prístrojom a je zabudované v špeciálnom aute. Máme pre vás niekoľko rád, aby ste predišli upchatiu vašej kanalizácie.

krtkovanie

  • Nevyhadzujte zbytky z jedla do umývadla – v niektorých dresoch je už sieťka zabudovaná, aby sa nedostali väčšie kúsky jedla do výlevky. Mnohé hlavne tie staršie to však nemajú, preto je dôležité, aby ste dali na to pozor vy a zbytky z jedla vyhadzovali do koša.
  • Čistite vašu vaňu od vlasov – dávajte do výlevky sieťku, ktorá vlasy zachytí.
  • Raz začas nalejte do výlevky prípravok na čistenie potrubia – ako prevenciu pred upchatím