Ak cítite potrebu uvoľnenia, nevyhnutnosť načerpania novej sily a energie, potrebu odstránenia starých psychických blokov a posilnenia svojej sebadôvery rozhodnite sa pre ponúkané senzualne masaze bratislava bratislavatantra.sk Tantra je hinduistické učenie so starodávnymi poznatkami o sexualite, erotike a ich využívaní v modernej praxi. Tantrická masáž nie je o poskytnutí sexuálnej služby, ale o zmyselnom a obohacujúcom zážitku plnom dotykov prstov a zvodného tela tantra lady, ktorý Vám poskytne uvoľňujúce vyvrcholenie, pohladí Vašu dušu, telo a nabije Vás novou energiou.

zvodnosť tantry

Pri voľbe správnej senzuálnej masáže vždy vychádzajte zo stupňa poznania vlastnej sexuality, prípadnej hanblivosti a doterajšej skúsenosti s tantra masážami. Poskytované tantra rituály sú vo forme klasickej tantra masáže vhodné aj pre úplných začiatočníkov, sila dotykov a atmosféra Vás očarí a prinesie Vám nové zážitky.

Pre skúsených sú samozrejme vhodné tantrické masáže pre pokročilých pri ktorých Vás počas rituálu masíruje šarmantná, eroticky zvodná a najmä skúsená tantra masérka nielen svojimi prstami ale aj dotykmi celého tela. Masáž je aj o masírovaní intímnych partií pri ktorých dosiahnete maximálne vzrušenie, vyvrcholenie a uvedomíte si nespoznané stránky Vašej sexuality.

Pre najnáročnejších klientov sú určené masáže v spoločnosti dvoch masériek, ktoré Vás naraz hladia, dotýkajú sa pokožkou tela a erotogénnymi zónami a postupne Vás privádzajú k viacnásobnej rozkoši a viacnásobnému vyvrcholeniu. Jedná sa o mimoriadny senzuálny zážitok plný zmyselných pohybov, dotykov za prítomnosti tantrickej hudby. Vaše zážitky a vnemy budú umocnené aj pohárom vychladeného sektu a ponukou kvalitnej prvotriednej čokolády.

poznanie sexuality

Dráždivá masáž all inclusive Vám pripraví zmyselný kúpeľ, dotyky, láskanie, postupné odhaľovanie masérky z erotickej bielizne, dráždivé dotyky prstov, rúk a hebkej pokožky celého tela masérky až do maximálneho vyvrcholenia. Prežijete nezvyčajnú rozkoš a maximálne uvoľnenie, obohatíte Vaše zmysly a poznanie o sexualite.