Na Slovensku máme to šťastie, že máme vodu kam sa len pozrieme. Či už úžitkovú, ale aj pitnú vodu využívame každodenne nielen na pitie, ale aj na bežné činnosti. Zásoby vody by sme však nemali podceňovať. Mám obrovské šťastie, že máme z kohútikov vodu, ktoré je pitná ihneď po otočení kohútika. Túto vodu však často používame aj na iné činnosti, na ktoré by stačila aj voda úžitková. Okrem bežnej činnosti spojených s vodou v domácnosti sa veľmi veľa vody spotrebuje aj v lete do bazénov. Pokiaľ máte doma bazén určite viete aké veľké množstvo vody spotrebujete. Aj keď nemáte možnosť naplnenia bazéna úžitkovou vodou a máte k dispozícii iba pitnú vodu, nemusíte ju hneď meniť príliš často.

bazén

V dnešnej dobe existuje už množstvo prípravkov, ktoré vám pomôžu s dezinfekciou vody v bazéne Dezinfekcia bazénovej vody je normálna činnosť, Vodu v bazéne môžete mať aj na dlhšie obdobie. Vzhľadom na to, že v bazéne sa častokrát kúpu aj deti a nie je vylúčené, že sa vody napijú, dezinfekcia bazénovej vody je skutočne potrebné. Množstvo ľudí používa rôzne chemické prípravky na to, aby dosiahli čistú vodu zbavenú baktérií a vírusov. No počuli ste už aj o nechemickej dezinfekcii bazénovej vody? Vodaservis.sk vám ponúka možnosť dezinfekcie vody pomocou UV lampy.

bazén

Dezinfekcia pomocou UV lampy zbaví vašu vodu či už v bazéne, v studni alebo v inom zdroji akýchkoľvek baktérií a vírusov a to aj bez akejkoľvek chemickej záťaže. Po dezinfekcie UV lampy budete mať istotu, že vaša voda bude dokonale čistá a zbavená nežiaducich látok. Dezinfekcia vody nie je problémom iba v bazéne. Čoraz viac ľudí sa rozhodne pre vlastnú studňu a preto je dezinfekcia či analýza studničnej vody takisto dôležitá. V prípade, že chcete skvalitniť svoju pitnú vodu alebo chcete zistiť jej zloženie neváhajte využiť analýzu vody a dezinfekciu od vodaservis.sk. Využite aj vy služby na skvalitnenie vody od vodaservis.sk.