Obed je najdôležitejším jedlom dňa a preto je dôležité, aby sme si dali každý deň vyvážené a nutrične hodnotné jedlo, ktoré nám dodá potrebné živiny a zasýti nás na celý zvyšok dňa. Nie vždy je však priestor či chuť na varenie a prípravu jedla pre seba alebo rodinu. čas je veľkým nepriateľom a preto v dnešnej hektickej dobe čoraz viac ľudí preferuje do práce, ale i domov dovoz obedového menu. Využite skvelú ponuku chutnej a cenovo dostupnej dennej ponuky z reštaurácie Gurmánsky dvor u Oravca. Prekvapí vás nielen výnimočná chuť jedla, no najmä cenová dostupnosť.

hamburger

Každý deň nájdete v jedálnom lístku pestrý výber tradičných a moderných jedál, ktoré ulahodia aj tomu najnáročnejšiemu jazýčku. V ponuke sú vždy dva druhy polievok a až tri možnosti hlavného chodu. V stálej týždennej ponuke navyše nájdete obľúbené klasiky, ktoré nikdy neomrzia a nesklamú a vyberie si z nich naozaj každý.

Z ponuky vyberáme napríklad chutný vyprážaný karfiol so šalátom a zemiakovou kašou, encián v lístkovom cestíčku s brusnicovou omáčkou a varenými zemiakmi, kurací Gyros s jogurtovou omáčkou či výbornú sviečkovú na smotane s parenou knedľou. Z ponuky polievok sa môžete tešiť na klasický poctivý slepačí vývar, hráškovú krémovú polievku s opekanými chlebíčkami či paradajkovú polievku s roztekajúcim sa syrom. Každý deň nové jedlá, ktoré potešia všetky vaše chuťové bunky. Základom sú kvalitné čerstvé suroviny a špičkový personál, ktorý vaše jedlo pripravuje skutočne s láskou.

krémová polievka

Donáška v rámci bratislavského Ružinova je pre vás dostupná každý pracovný deň a vy si tak môžete chutné obedové menu vychutnať doma či v práci s dovozom až priamo k vašim dverám. Rýchlo, jednoducho a bez starostí. Vyvážený obed pre vás a vašich blízkych v cenách, ktoré nezabolia rodinný rozpočet. Tak neváhajte a presvedčte sa o kvalite na vlastnej koži. Vyskúšajte obedové menu Bratislava už dnes!