Plastové okná poskytujú vďaka svojím kvalitám výbornú izoláciu. Neprepúšťajú vzduch, čím nedochádza k úniku tepla z jednotlivých miestností a dostatočne tlmia hluk, ktorý následne neprenikne v tak rozsiahlej miere k vám domov alebo do kancelárie. Cenovo sú prijateľné pre bežných spotrebiteľov. Vydržia dlhé obdobie. Ošetrujú sa jednoduchým spôsobom a to handričkou navlhčenou v teplej vode s klasickým čistiacim prostriedkom. Takýmto spôsobom ich stačí raz za čas vyčistiť a zbaviť usadeniu rôznych nežiadúcich látok, ktoré na danom materiáli môžu vytvárať škvrny.

dostatočné osvetlenie prostredníctvom okien

Plastové okná uprednostňuje čoraz viac zákazníkov. U nás ich nájdete v rôznych veľkostiach. Dodáme vám okná s predeleným sklom ako aj francúzske priestranné okná siahajúce až takmer ku stropu. Zaistite si pohodlný a dokonalý výhľad z miestností vášho príbytku, presne podľa vašich predstáv. Nechajte sa inšpirovať našou pomerne rozsiahlou fotogalériou. Vaše návrhy a nápady na vami požadované okná uvítame a radi vám vyhovieme. Plníme sny o dokonalom bývaní, ktoré premieňame na realitu, o čom svedčia aj výpovede mnohých našich spokojných klientov.

plastové okno vo firme

Plastové okná cena je výsledná suma pozostávajúca z čiastkových súm. V cene ja zahrnutá cena produktu, jeho dovoz ako aj samotná montáž. Túto prácu má na zodpovednosti tím našich profesionálnych zamestnancov, ktorý vás za pomerne rýchlu dobu poteší hotovým výsledkom. Plastové okná sa vyznačujú praktickou kľučkou, ktorá umožňuje otváranie vetráka ako aj celého okna jednoduchým a praktickým spôsobom. U nás ich nájdete v rôznych farbách. Ak vás omrzela klasická biela a uprednostňujete farebné variácie, nech sa páči. U nás nájdete zaujímavú farebnú škálu, dokonca aj plastové okná imitujúce drevo a hliník.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať emailom alebo telefonicky a po prebratí si istých skutočností, môžeme pristúpiť k vytvoreniu objednávky. Sme tu pre vás a pre vašu spokojnosť s bývaním, o ktorom ste vždy snívali.