Klasické drevené dvere sa v modernom ponímaní často nahrádzajú dverami z kvalitného, nerozbitného skla, majú tie isté funkcie ako pôvodné dvere, líšia sa od nich nadčasovosťou, ľahkosťou, eleganciou a vlastným štýlom. Presne takáto je ich ponuka v rámci sklenené dvere Bratislava, ktorá má v ponuke sklenené dvere výnimočnej kvality v rôznych možnostiach riešenia – otváracie, posuvné alebo sklenené dvere do obložkovej zárubne. Všetky majú svoje prednosti, jednotnú patentovanú výrobu, ktorá vychádza z použitia špeciálneho skla s nerozbitnou úpravou o hrúbke približne 8-10 mmm, možnosťami viacerých povrchových úprav až po možnosť vytvorenia vlastného motívu, čím sa z každých dverí vytvorí neopakovateľný originál.

sklenené dvere v interiéri

Otváracie sklenené dvere z ponuky majú široké využitie, najmä pri prechodoch medzi miestnosťami a možnosti ich osadenia sú buď do steny, skla alebo aj do zárubne. Ideálnym praktickým a dizajnovým riešením je použitie posuvných sklenených dverí, ktoré dokonale šíria svetlo, zväčšujú priestor, dodávajú interiéru potrebnú veľkosť a jas. Podobne ako všetky ostatné spôsoby riešenia sklenených dverí aj posuvné dvere zo skla s vhodnou povrchovou úpravou vytvoria priestor podľa Vašich potrieb a predstáv.

elegancia skla v interiéri

Ponúkané posuvné sklenené dvere sa vyznačujú spoľahlivosťou a jednoduchosťou zatvárania a otvárania, majú tesniacu dojazdovú podložku, takže manipulácia s nimi je jednoduchá a ľahká. Výberom vhodných doplnkov ako sú napríklad pevné úchytky získate vhodnú náhradu klasických dverí, ktoré budú nadčasové a originálne. Aj klasické riešenie dverí do obložkovej zárubne je jednou z možností riešenia. Takéto dvere prepúšťajú svetlo, sú vhodné takmer do každého priestoru aj vrátane prechodov medzi nimi. Sú kvalitné, pevné, elegantné a vzdušné. Vhodnou povrchovou úpravou dotvoríte interiér a získate jeden celok v súlade s modernými trendami v architektúre.