Antikorové materiály majú už v názve popísané ich výnimočné vlastnosti ako sú odolnosť voči poveternostným a mechanickým vplyvom. Sú často využívané aj pri realizácii zábradlia, najmä preto, lebo si pri minimálnej starostlivosti dlho uchovávajú pôvodný tvar a vzhľad, nepotrebujú špeciálne úpravy, sú elegantné a majú svoj originálny dizajn.

sklenené balkónové zábradlie

Aj balkóny, podobne ako schodiská potrebujú kvalitné nerezové zábradlia, ktoré budú spĺňať ich základnú funkciu, aby boli oporou, podporou a aby nám vyznačili bezpečný priestor kam môžeme stúpiť. Moderným trendom sú nerezové zábradlia na balkón v kombinácii so sklenenými tabuľami, ktoré poskytujú bezpečnosť, pri vhodne zvolenej povrchovej úprave skla diskrétnosť a intimitu, sú elegantné a vhodné na každý balkón či terasu. Ich širokú ponuku, inšpiráciu, poradenstvo, zameranie, projekciu, realizáciu nájdete v ponuke balkonove zabradlie nerezove. Ponúkané nerezové balkónové zábradlia majú výnimočnú pevnosť, požadovanú spoľahlivosť a bezpečnosť, stabilitu, elegantný vzhľad a jednoduchú údržbu. Sú častým doplnkom aj starších objektov, kombinácia skla a kovu vytvára z nich moderné a nadčasové budovy.

moderné balkónové zábradlie

Použitého skla sa nemusíte obávať, je pevné, má dostatočnú hrúbku, je tvrdené, má odolnosť a má široké možnosti povrchových úprav v rôznych farebných odtieňoch. Najčastejšie je využívaná matná mliečna plocha, ktorá Vám z balkóna vytvorí diskrétnu zónu na oddych. Patentovaná technológia spojenia základného nerezového stĺpika a špeciálneho skla je unikátna, vyhovuje bezpečnostným normám a na ponúkané zábradlie sa skutočne môžete spoľahnúť. Pri realizácii akéhokoľvek zábradlia pamätajte aj na požiadavky kolaudačného procesu, preto si vždy zvoľte profesionálny a odborný prístup k jeho realizácii. Jeho výstavba sa nerobí každý rok a počiatočná investícia do kvality sa rozhodne vyplatí.