Ak ste sa ráno zobudili a objavili ste svoje auto plné preliačin po krupobití alebo po vandalizme. Alebo ste náhodou pri parkovaní neboli dvakrát opatrný a podarilo sa vám urobiť na vašom aute preliačinu a bojíte sa, že sa v servise nedoplatíte ? Opravenie preliačin nemusí byť vždy veľmi nákladné. Dokonca vaše auto ani nebude musieť byť lakované. U nás v opravovni áut po krupobití Autopdr sa o to radi postaráme. V našej firme sa špecializujeme na opravu preliačin svetoznámou technológiou PDR (Paintless dent repair), čiže oprava preliačin bez lakovania. Vďaka tejto technológii dokážeme vaše auto opraviť rýchlo, finančne dostupne a hlavne s jedinečným výsledným efektom. Široká škála poškodení môže byť opravená pomocou opravy preliačin bez náteru, pokiaľ je povrch laku neporušený. Technológia PDR sa dá realizovať dvoma spôsobmi.

preliaciny

Prvý postup sa realizuje opravou preliačin, kde sa vytláča preliačina špeciálnymi nástrojmi z vnútornej strany karosérie. Takto sa vieme dostať aj k veľmi neprístupným miestam karosérie. Druhým postupom sa preliačiny opravujú vyťahovaním z vonkajšej strany karosérie. Pomocou PDR lampy sa tak dajú opraviť aj preliačiny, ktoré nie sú voľným okom viditeľné. Vo všeobecnosti platí, že čím je priehlbina plytšia, tým väčšia je pravdepodobnosť, že oprava priehlbiny bez náteru bude vhodnou voľbou. Dokonca aj preliačiny s priemerom niekoľkých palcov sa dajú opraviť touto metódou, pokiaľ kov a farba nie sú natiahnuté alebo inak poškodené.

preliaciny2

V oblasti služieb opravy preliačin karosérií vozidiel nie sme nováčikmi. Úspešne sme dokázali opraviť už vyše tisíce automobilov nielen v Európe, ale aj po celom svete. Výsledky našej práce ocenili po celej Európe a vozidlá, ktoré sme profesionálne opravili, jazdia dokonca v Amerike či Mexiku. Príďte si opraviť vaše auto k nám a my sa o neho postaráme.