S pojazdovými kolieskami od spoločnosti PK GROUP si uľahčíte život. Či v domácnosti, za pomoci nábytkových pojazdových koliesok, alebo v kancelárii, kde potrebujete pravidelne premiestňovať a teda manipulovať s kancelárskym nábytkom, ale aj v priemyselnej oblasti ako je napríklad potravinársky či iný priemysel, oceníte ich funkčnosť a spoľahlivosť.Pri nábytkových kolieskach určite oceníte možnosť výberu týchto koliesok aj v úprave ich dizajnu, ale aj v ich funkčnosti, čo znamená, že je veľmi dôležité, akú nosnosť nábytku bude toto ktoré koliesko držať, akými smermi sa bude s daným kusom nábytku pohybovať a teda manévrovať, ale v neposlednom rade je dôležité aj ako často sa bude s tým ktorým kusom nábytku manévrovať.

hutnícky priemysel

Pri týchto nábytkových kolieskach musíte dať pozor pri ich montáži, na ktorú budete potrebovať čap alebo platničku, ktoré sa musia objednať zvlášť.V ponuke nájdete Čap M10x15/10, ktorý je so závitom a jeho stavebná výška je 6 mm. Hmotnosť iba 0,025 kg nijako nezaťaží vybraný kus nábytku, no dynamická nosnosť čapu je až 80kg, pri statickej nosnosti je to až 160 kg. Samozrejme, nájdete tu viacero čapov, ktoré si je nutné vybrať s ohľadom na kolieska a zároveň s ohľadom na nosnosť a ostatné parametre. To isté platí aj pri výbere platničiek, kde taktiež nájdete viacero druhov a je nutné si ich vyberať v závislosti na to ktoré koliesko.

auto moto

Samozrejme, v našej ponuke nájdete tiež špeciálne pojazdové kolieska ako sú napríklad kolieska vhodné pre vysoké teploty. Jedná sa o kolesá, ktoré sú svojou konštrukčnosťou a materiálom navrhnuté, a vyrobené tak, aby odolávali vysokým teplotám napríklad v potravinárskom priemysle, a teda v pekárni, či inom obdobnom priemysle, kde je nutné tieto kolieska používať v prostredí s vysokými teplotami. Nutnosťou neustále napredovať ale zároveň si uľahčovať prácu je tu možné nájsť aj iný sortiment, tovar, ktorý taktiež využijete v práci či v automobilovej dielni ale aj v potravinárstve a inom. Napríklad s KLT prepravkami si pomôžete v automobilovom priemysle, kde ich jednoducho využijete pri manipulácii s olejmi a inými obdobnými tekutinami, či kyselinami. Nenechajte si ujsť ponuku a vyberte si niečo, čo Vám Vašu prácu uľahčí.