Vniesť sofistikovanosť a eleganciu aj do pracovného procesu formou elegantného oblečenia je veľmi dôležité a pre niektoré spoločnosti aj nutné. Zamestnanci by mali svoju firmu reprezentovať v čo najlepšom svetle a k tomu môže prispieť aj vhodné pracovné oblečenie. Mnoho súkromných spoločností a menších firiem sa chce zviditeľniť a prezentovať svoju činnosť rozličnými spôsobmi, najbežnejšie reklamou v médiách, ale jednou z možností je aj využiť oblečenie zamestnancov na umiestnenie firemného loga a iných potlačí. Na tieto účely slúžia košele s potlačou reklamné tričká či košele s potlačou, ale aj bez nej, len v rovnakých farbách ako sú farby firmy. Logo na oblečení je zároveň orientačným znakom pri práci viacerých spoločností na jednom diele.

Oblečením môžeme veľa povedať

Zamestnávatelia môže svojich zamestnancov obliecť do tričiek a košieľ pre mužov aj ženy, ktoré opatria potrebným logom či inou potlačou. Pre mužov sú k dispozícii košele v pekných pastelových farbách, v mnohých veľkostiach a s dlhými alebo krátkymi rukávmi. Jednofarebné košele slúžia ako základ s možnosťou potlačenia. Do úvahy prichádza napríklad pánska biokošeľa Cuprite GOTS vo verzii s dlhým rukávom.

Na ušitie tejto košele bola použitá organická bavlna spracovaná do popelínu, takže je udržateľná, mimoriadne pohodlná a zároveň štýlová. Golier je na polovicu rozhalený, čo jej dodáva ležérnejší vzhľad a možnosť variabilnosti. Spodná gombíková dierka aj léga na rukáve sú prešité niťou v kontrastnej farbe. Kúpou tejto košele sa pridáte k ostatným ekologicky zmýšľajúcim ľuďom.

Každá práca si vyžaduje iný odev

Zaujímavé sú aj košele pre ženy v strečovej verzii s názvom Hamell, s dlhým rukávom a ušité z ľahkého popelínu v kombinácii s elastanom. Táto verzia látky je odolná, hustá a hladká, čo cítiť aj pri dotyku košele s pokožkou. Je tak pohodlná a zároveň odolá opotrebovaniu každodenného nosenia a častého prania. Elastan umožňuje pohodlný pohyb, gombíky sú ukryté pod légou a štíhla línia dokonalo zvýrazní siluetu postavy ženy.