Špičkové zariadenia, mobilné telefóny či počítače sú síce technicky vyspelé, ale aj tie sa môžu pokaziť alebo inak poškodiť, preto vznikli servisy, kde vám s týmito problémami radi pomôžu a podľa závažnosti poškodenia zariadenie aj opravia. To platí o všetkých výrobcoch tejto techniky, poskytujú servis, aby si dokázali udržať svoju pozíciu na svetovom trhu.

Svoj mobil môžete opäť používať

Spoločnosti, ktoré vyrábajú mobilné telefóny Lenovo a Motorola sa zlúčili a vznikol silný producent tejto techniky na svetovom trhu. Zákazníkom priniesli servis motorola dva modely, Vibe a Moto, telefóny s pozitívnymi ohlasmi a veľkým záujmom spotrebiteľov. Produkty sa vydarili, disponujú kvalitným displejom a fantastickou výdržou batérie. Zákazníci sú s nimi spokojní, no predsa len nastanú pri ich používaní problémy, menej závažné či závažnejšie, s ktorými sa spotrebitelia môžu obrátiť na odborné servisy.

Kvalitné servisy, ktoré sa venujú opravám mobilov a počítačov, fungujú aj na Slovensku, pre značky Motorola a Lenovo je dostupný internetový servis pod názvom mobilovo.sk. Opravy či iné služby v rámci problémov s touto technikou sú za prijateľné ceny, ak chcete vopred vedieť, koľko vás oprava bude stáť, cenník si môžete pozrieť na spomínanej stránke. Tak nebudete zaskočení sumou, ktorú za službu zaplatíte.Najčastejšie sa počas používania mobilných telefónov vyskytnú menej závažné problémy a poruchy, ktoré v servise dokážu odstrániť za krátky čas.

Každý typ má svoj servis

Medzi množstvom porúch, s ktorými zákazníci do servisu chodia, je:

-záchrana dát z mobilu

-prasknutý displej

-mikrofón

-slúchadlo

-konektor

-zadná, predná kamera

-reproduktor

-sms čítač

-vibrovanie

-tlačidlo hlasitosti

-diagnostika

-nefunkčné wifi a podobne

Kupovať nové zariadenie hneď pri prvej ťažkosti nie je nutné, profesionálne servisy sú tu práve kvôli tomu, aby vám problém pomohli vyriešiť v krátkom čase a opäť ho naplno sfunkčnili, vy tak ušetríte nielen financie, ale prispejete tak k znižovaniu množstva odpadu.