LED reflektory spoločnosti LED PRODUKT majú v porovnaní s halogénovými svietidlami nesporné výhody, avšak najväčšiu devízou je úspornosť elektriny pri zachovaní rovnakej svietivosti, čo je v období súčasnej energetickej krízy neoceniteľná skutočnosť. Dlhá životnosť a rýchla návratnosť prvotnej investície už v rozsahu šiestich mesiacov robí z našich LED reflektorov 30w skutočne vyhľadávané a výnosné výrobky. Vyhýbame sa lacným komponentom a usilujeme o najkvalitnejšie produkty, ktoré zároveň rýchlo expedujeme. Svietidlá sú dostupné najčastejšie v čiernej, prípadne bielej farbe. Kde sa dajú naše produkty využiť? Najčastejšie využitie mávajú v domácnostiach, pre súkromné, ale aj komerčné účely či osvetlenia budov, v rámci exteriérov sú používané ako osvetlenia billboardov, garáží, príjazdových ciest, hál, obchodov či záhrad.

svietidlo

Sú okrem iného flexibilné aj v tom, že ich možno umiestniť prakticky kdekoľvek – na strop, do steny, nie je potrebné ich ani špeciálne upevniť. Sú vhodným doplnkom aj pri pracovných činnostiach, napríklad v dielňach či ateliéroch. K poskytovaným výhodám spolupráce patrí doručenie kuriérom SPS zdarma za nákup v hodnote nad 80 eur. Garantujeme kvalitu obchodu a služieb, poskytujeme ústretový, rýchly a kvalitný servis a vždy jednáme s ohľadom na vaše požiadavky a vašu najvyššiu spokojnosť. Okrem LED reflektorov taktiež máme v ponuke LED zrkadlá, žiarovky, pásy v troch druhoch – so zárukou 5 rokov, s prúdovým driverom a vysokosvietivé, LED pásiky 5m, LED pásiky metráž, kompletné sady, LED ovládače, LED napájacie zdroje, LED lišty a profily, LED panely, stropné svietidlá, pouličné, priemyselné svietidlá a iné. Z bohatej ponuky sortimentu si určite vyberiete podľa vlastného uváženia – až 99% z ponúkaného tovaru máme aktuálne na sklade.

svietidlo

A ktoré sú naše najpredávanejšie LED reflektory?

Najčastejšie sa predávajú tieto modely:

LED reflektor 10W 4000K biely – cena 3,70 eur

LED reflektor 50W 5500K čierny – cena 14 eur

V prípade záujmu využitia našich služieb navštívte našu webstránku https://www.ledprodukt.sk/59-led-reflektory/, kde sa dozviete podrobnejšie informácie, ponuku konkrétnych produktov, ktoré si môžete pozrieť aj na základe dostupnej galérie.