Rozsvieťte si aj vy svoj domov štýlovo, ekologicky a ekonomicky a prejdite na LED osvetlenie domácnosti, kancelárie či firmy. Energetická kríza každému z nás denne trápi peňaženky. Preto je cenovo výhodné zainvestovať do šetrnejšej varianty napríklad aj v osvetlení. Ideálnym riešením sú LED bodové žiarovky, ktoré šetria peňaženku i prírodu. V ledprodukt.sk nájdete široký sortiment LED osvetlenia a príslušenstva, ktoré si viete vybrať a objednať až priamo k vašim dverám. Vyberte si svoje nové osvetlenie z pohodlia domova ešte dnes a naskočte aj vy na zelenú vlnu energie. V ponuke nájdete nielen LED bodové žiarovky, ale aj LED zrkadlá, LED svetelné pásy, ovládače, napájacie zdroje, LED panely, LED moduly, stropné svietidlá, LED pouličné i priemyselné osvetlenie či pohybové senzory.

led žiarovka

V internetovom obchode si viete vybrať z piatich kategórií LED žiaroviek. V sekcii bodových žiaroviek máte v ponuke až trinásť rôznych druhov žiaroviek s príkonom 3W, 3,5W,4W,5W,6W a 7W. Konkrétne špecifiká jednotlivých žiaroviek, ako je pätica, typ LED, napätie, farba svetla, priemer, dĺžka, životnosť, farba, uhol svietenia a iné nájdete uvedené pri každom jednom produkte zvlášť. Využiť môžete aj pohodlný filter, ktorý vám pomôže rýchlo a jednoducho nájsť presne to, čo potrebujete a hľadáte.

žiarovky

Na internetovej stránke nájdete aj zaujímavú funkciu výpočtu vašej aktuálne spotreby na žiarovkách a porovnať to s LED variantom. Stačí zadať počet žiaroviek v domácnosti a počet hodín, koľko denne v priemere svietia. Program sám zistí cenu energie a tak vie vyhodnotiť vašu aktuálnu ročnú spotrebu v eurách, no takisto vám ponúkne rovnaký údaj s LED žiarovkami. Nakoniec vám vypočíta aj celkovú úsporu, ktorú by ste mohli získať prechodom na LED osvetlenie. Prejdite aj vy na ekologickejšiu, no tiež nespochybniteľne ekonomickejšiu voľbu a objednajte si svoje LED žiarovky do firmy či domácnosti ešte dnes.