V dnešnej dobe sa stále viac zameriavajú ľudia na nákup cez internet a teda často využívajú doručovateľské spoločnosti. V dnešnej dobe dopyt po internetovom nákupe vzrástol mnohonásobne oproti predošlým rokom a to nás vedie k premýšľaniu ako si ponížiť náklady s tým spojené. Samozrejme tovar, ktorý potrebujeme odoslať kuriérskou spoločnosťou musí byť patrične zabalený aby sa predišlo jeho poškodeniu. Často sú však využívané rôzne krabice, ktoré však zaberajú mnoho miesta, sú objemné a ich váha taktiež nemilo ovplyvňuje konečnú sumu zásielky. Preto je dobré týmto nemilým faktorom predchádzať a to pomocou uzatvárateľných sáčkov a teda ZIP sáčkov.

viac balíkov

Uzatvárateľné sáčky 2packsk majú mnoho pozitívnych vlastností. Okrem toho že Vám zabezpečia tovar pre poškodením, premoknutím, rozsypaním a podobne, sú ľahučké a teda takmer vôbec nezaťažujú svojou váhou zásielku a čo viac sú dostatočne odolné aby tovar dokázali ochrániť. Ponúkame Vám tieto uzatvárateľné sáčky vo viacerých variantoch ich farebnom prevedení ale aj ich rozmerov a teda veľkostí. Nemusíte si hneď objednávať veľké množstvo týchto ZIP sáčkov, vieme Vám doručiť od 10ks až po niekoľko sto ks podľa Vašej potreby.

preprava tovaru

Sáčky ponúkame bežné uzatvárateľné ZIP sáčky, Zip sáčky s dierkou na zavesenie, napríklad ak si ponúkaný respektíve predávaný tovar rozdelíte na menšie množstvo a to potom môžete bezproblémov zavesiť trebárs na regál aby ho bolo vidieť a taktiež ZIP sáčky s posuvným jazdcom. ZIP sáčky si u nás môžete objednať v trinástich ponúkaných veľkostiach. Všetky tieto sáčky sú dostatočne pevné a sú vzduchotesné a odolné vode, preto sa na nich môžete spoľahnúť v prípade vonkajších vplyvov na zabalený obsah v týchto sáčkoch. Radi pre Vás vyrobíme aj sáčky,,na mieru,, a teda na zákazku podľa Vašich potrieb, no takáto zákazka samozrejme niečo trvá, teda jej výroba, preto Vás požiadame o pár dní trpezlivosti, čo sa týka ostatných sáčkov, tie Vám vieme doručiť v krátkej dobe, všetky totižto máme skladom.