Stres je už bežnou súčasťou našich životov, možno si ho neuvedomujeme a je našim spoločníkom neustále, no to nie je dobré pre náš organizmus, pretože jeho dlhodobé pôsobenie môže byť spúšťačom rozličných zdravotných ťažkostí. Zbaviť sa stresu však tiež nie je ľahké, ale aspoň pokúsiť sa o to by bolo pre náš organizmus úľavou.

Každý kúsok tela si vyžaduje masáž

Niektoré činnosti by nám mohli pomôcť s uvoľnením napätia, ktoré prežívame, odbúranie stresu a navodenie pohody, môže to byť šport či iné aktivity, ktoré máme radi, koníčky a záľuby, ale aj masáž tela, nielen klasická, ale aj tantrická. Takto sa nazýva liečivé umenie, preživšie od staroveku až do dnešných dní, ktorého základom sú zmyselné dotyky na rozprúdenie sexuálnej energie, tantricka masaz ktorá prebudí energetické pole organizmu. Mýtická energia sa tým prebudí a rozšíri od spodnej časti chrbtice po celej jej dĺžke, čím dosiahneme upokojenie a zároveň uvoľnenie uviaznutej duševnej či fyzickej bolesti.

Tantrická masáž má trocha iný základ aj priebeh ako klasická, pri nej dokáže zrelaxovať telo spolu s dušou. V Bratislave vám tieto masáže ponúka luxusný salón Tantra Diamond, kde je ku každému klientovi zaručený individuálny prístup a diskrétnosť, vstup je povolený iba osobám starším ako 18 rokov, musia byť zdraví a triezvi. Kapacita salóna je 5 klientov súčasne. Atmosféra v salóne je príjemná a voňavá, znie tam relaxačná hudba, ktorá upokojuje.

Príjemné dotyky kdekoľvek na tele

Slastné pocity pri masáži sú normálne, dokonca u niektorých klientov dochádza aj k vrcholu vzrušenia, pretože niektoré druhy sa týkajú stimulácie aj intímnych častí tela. Takto sa dokáže dokonalo uvoľniť myseľ a telo zároveň, zbaví sa psychického tlaku a prichádza maximálne zresetovanie celého organizmu. Staroveké druhy liečivých umení sú aj dnes pre nás prínosom, pomáhajú nám prekonať psychické aj fyzické ťažkosti formou relaxu a stimulácie bodov na tele či jej masírovaním. Netreba sa báť vyskúšať niektoré z nich, môžu byť vhodnou formou ako sa vyrovnať so stresom, poprípade sa ho zbaviť.