LED pásiky v prevádzke.

LED pásik Ledprodukt je dizajnové svietidlo, ktoré sa využíva hlavne ako okrasné osvetlenie. LED pásiky nie sú určené na primárne osvetlenie. Využívajú sa, teda ako doplnkové osvetlenie napríklad vo vašej domácnosti alebo v baroch či nočných kluboch. LED pásiky dodávajú prostrediu skvelú atmosféru. Vyrábajú sa v rôznych farebných kombináciách. Existuje nespočetne veľa farebných prevedení. Ak by ste sa aj tak nevedeli rozhodnúť, ktorá farba je pre vás tá práva a hodí sa vám najlepšie potom určite minimálne pouvažujte o LED pásikoch, ktoré vlastnia RGB technológiu.

lišta

Tieto pásiky umožňujú používateľom voľne meniť a prepínať rôzne farby. Ovládajú sa väčšinou pomocou mobilného telefónu. Existujú však, ale aj modely, ktoré sa ovládajú za pomoci špeciálneho ovládača, ktorý je súčasťou balenia. Tieto svietidla sa používajú najčastejšie v interiéri, aj keď existujú, aj pásiky, ktoré sú určené, aj do vonkajšieho prostredia. Takéto svietidla musia, ale disponovať príslušnou ochranou krytia, ktorá musí chrániť pásik pred vodou a prachom. Každý LED pásik sa skladá z niekoľkých miniatúrnych diód, ktoré spoločne vytvárajú toto unikátne svietidlo. Ochranu krytia musia mať aj pásiky, ktoré plánujete umiestňovať do kúpeľných priestorov, kde sa kontaktu s vodou určite nevyhnú. Čo sa týka umiestňovania v domácnostiach pásiky sa zvyknú nachádzať v izbách ako obývacia miestnosť, kuchyňa alebo spálňa.

LED pásik

Moderné LED pásiky majú niekoľko zaujímavých funkcii, ktoré používateľom zľahčujú život. Jednať sa môže napríklad o časovač, snímač pohybu alebo o funkciu stmievania. LED pásiky majú taktiež rozdielny zdroj napájanie. Mnoho ľudom vyhovujú LED pásiky, ktoré sú napájaný na baterky. Takéto pásiky sa môžu prenášať na rôzne miesta. Ak ste, ale náročnejší na intenzitu a kvalitu svietivosti potom vám odporúčam pásiky, ktoré sa používajú na elektrinu napájajú sa, teda do klasickej zásuvky. Inštalácia LED pásikov je veľmi jednoduchá zvládne ju aj laik. LED pásik môžete pevne prilepiť alebo ho tiež môžete nainštalovať pomocou lišty. Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek možnosť inštalácie pásiky vám zaručene ponúknuť dostatočný komfort a naplnia tým vaše očakávania.